+262 644 70 75

Bariyer Sistemleri

Bariyer özellikleri, bariyer tip ve çeşitlerine göre değişkenlik gösterebilir. Genel özellikleri şöyledir:

Uzun ömürlü motorun açılma ve kapanma süresi sadece 6 saniyedir.
Elektrik kesilmelerinde manuel kullanım imkanı.
Tam kapanma özelliği.
Gece için uyarıcı ışık sistemi.
Üst kısımda yer alan Ledler ile kolay görünme özelliği.
Bariyerlerimiz otopark alanlarının araç giriş ve çıkışını kontrol altına alabilmek amacıyla tasarlanmıştır. Gelişmiş kontrol elektroniği sayesinde uzaktan kumanda, buton kontrolü, kart okuyucu elektronikleri ( Manyetik, Proximity, Mifare, KGS, OGS ) ve her türlü Access geçiş kontrol sistemi ile kontrol edilebilmektedir. Güvenliğin her şeyden önemli olduğu bilinciyle emniyet fotoseli ve manyetik loop dedektörü bağlantısı mümkün olmaktadır.

Mobirise

Araç geçtikten sonra bariyer otomatik kapanma sistemi ile zaman ayarlı olarak kapatılabilmektedir. Ayrıca elektrik kesintilerinde bariyer kolunun manuel kullanımı mekanik olarak mümkündür.

HÜR Kepenk bariyer servisi için yapmanız gereken tek şey firmamızla iletişime geçmek. 0262 644 75 70 Firmamız aynı gün içerisinde hizmet verilmektedir. Bariyer servisi profesyonel ekipler tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır. Firmamız tarafından yapılan bariyer montajına firmamız 2 yıl garanti vermektedir.
Bariyer firmaları arasında önde gelen firmalardan olan Yıldız Kepenk bariyer şirketleri içinde müşteri memnuniyeti konusunda özel hassasiyet göstermektedir.