+262 644 70 75

Otomatik Kepenk

1.80’LİK BOMBELİ ÇELİK OTOMATİK KEPENK

a.Kapalı Bombeli Çelik Otomatik Kepenk
b.Mikro Delikli Çelik Otomatik Kepenk
c.Pencereli Çelik Otomatik Kepenk

2.110’LUK DÜZ ÇELİK OTOMATİK KEPENK

a.Düz Kapalı Otomatik Kepenk
b.Düz Delikli Otomatik Kepenk

Malzeme : Galvaniz
Malzeme et kalınlığı : 0.80 mm

• İkaz lambası
• Emniyet Fotoseli
• Uzaktan Kumanda
• Butonlu Kontrol

İşyeri güvenliğinin ertelenmeyecek kadar önem kazandığı günümüzde kötü amaçlı kişilerin saldırılarından korunmak, hırsızlığı önlemek ayrıca olumsuz hava koşullarından etkilenmemek için kepenk ve kapılarımızın dayanıklı olması gereklidir.

Delikli profiller kullanılarak geceleri ışıklandırılmış vitrinlerin belli oranlarda gözükmesi sağlanmaktadır. Ayrıca tamamen kapatılmış kepenkler üzerine renkli reklam grafikleri işlenebilmektedir.

Otomatik Kepenk sistemleri kapalı iken sağlamış olduğu güvenlik ve caydırıcılık, işyeri sahipleri için vazgeçilmez özelliklerin başında gelmektedir.Sağlam dayanıklı malzemelerden tasarladığımız profillerle üretilen kepenk sistemlerimiz işyerinizden uzakta iken yastığa başınızı huzurla koymanızı sağlar.

Firma bütçeniz 24 saat bekçi çalıştırmaya uygun olmayabilir . Otomatik Kepenk işyerinizi sadece bir kilidi emanet ederek bırakıp gitme riskini almamanın en pratik ve ekonomik yolu Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleridir

Unutmayın; iş yerinizi 24 saat güvenlik kameraları ile takip ediyor olabilirsiniz ancak güvenlik kameraları hiç bir hırsızlığı engellemez, sadece hırsızlığı izlemenizi sağlar.